Ώρες ενημέρωσης γονέων

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες

Σας γνωστοποιούμε ότι οι καθηγητές του σχολείου για το Σχ. έτος 2016-2017 είναι στη διάθεσή σας να σας ενημερώνουν για την πρόοδο και τη διαγωγή των παιδιών σας. Όμως για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας οι καθηγητές θα δέχονται σύμφωνα με τις παρακάτω ημέρες και ώρες. Παρακαλείσθε πριν έρθετε στο σχολείο για ενημέρωση από τους καθηγητές  να τηλεφωνείτε στο τηλ. 2510223697 για τυχόν αλλαγές στο ωρολόγιο πρόγραμμα.

 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1η ημέρα

2η ημέρα

 
 

1

Ακιόζογλου Αναστασία

Δευτέρα

10:00-10:45

Παρασκευή

10:55-11:35

 

2

Ασλανίδης Αναστάσιος

Δευτέρα

10:00-10:45

Πέμπτη

10:00-10:45

 

3

Βοζάνη Βαρβάρα

Παρασκευή

09:05-09:50

   

4

Βολτέα Αθηνά

Τρίτη

10:00-10:45

   

5

Γιακουμάκη Μαρία

Τρίτη

10:55-11:35

Πέμπτη

10:55-11:35

 

6

Γιωτόπουλος Δημήτριος

Δευτέρα

10:00-10:45

   

7

Γλαβίνα Αικατερίνη

Πέμπτη

10:00-10:45

Παρασκευή

10:00-10:45

 

8

Γραμματικού Αικατερίνη

Τετάρτη

10:55-11:35

 

 

9

Ευθυκράτη Αναστασία

Τρίτη

10:00-10:45

Παρασκευή

09:05-09:50

 

10

Καραγιαννακίδης Νικόλαος

Τρίτη

10:55-11:35

Πέμπτη

09:55-09:50

 

11

Κολοβού Λαμπρινή

Δευτέρα

09:05-09:50

Τρίτη

10:55-11:35

 

12

Κοντέλης Αναστάσιος

Δευτέρα

10:00-10:45

   

13

Κουσλόγλου Εμμανουήλ

Πέμπτη

10:00-10:45

Παρασκευή

10:00-10:45

 

14

Κουτσουράκης Εμμανουήλ

Παρασκευή

10:00-10:45

   

15

Κωστίνου Σοφία

Τρίτη

10:00-10:45

Τετάρτη

10:00-10:45

 

16

Λεσπουρίδου Ελισάβετ

Δευτέρα

10:55-11:35

Πέμπτη

10:55-11:35

 

17

Μαντζούφας Ηλίας

Τρίτη

09:05-09:50

Πέμπτη

09:05-09:50

 

18

Μιχαηλίδου Ευλαμπία

Δευτέρα

10:55-11:35

Τετάρτη

10:55-11:35

 

19

Μπακαρού Αγορούλα

Πέμπτη

10:55-11:35

Παρασκευή

10:55-11:35

 

20

Νικούδης Απόστολος

Δευτέρα

10:00-10:45

 

 

21

Νταβέλα Αναστασία

Τετάρτη

09:05-09:50

Πέμπτη

10:55-11:35

 

22

Οβαλιάδου Αναστασία

Τετάρτη

10:55-11:35

   

23

Παγκάλου Θεοδώρα

Δευτέρα

10:55-11:35

Παρασκευή

10:00-10:45

 

24

Παντελής Δημήτριος

Δευτέρα

09:05-09:50

   

25

Παπαγιάννη Μαρία

Τρίτη

10:00-10:45

   

26

Παπαναστασίου Μαρία

Δευτέρα

10:00-10:45

Τρίτη

10:55-11:35

 

27

Πεϊνηρτζής Βασίλειος

Πέμπτη

10:00-10:45

Παρασκευή

10:00-10:45

 

28

Σταυράκης Σταύρος

Τρίτη

10:55-11:35

Πέμπτη

10:00-10:45

 

29

Τοραμανίδου Μαριάνθη

Τετάρτη

11:45-12:25

Παρασκευή

09:05-09:50

 

30

Φερλάντης Ιορδάνης

Δευτέρα

10:55-11:35

   

31

Φλώρου Χριστίνα

Δευτέρα

10:00-10:45

Πέμπτη

10:55-11:35

 

32

Χατζηαντωνίου Αλέξανδρος

Τετάρτη

11:45-12:25

Παρασκευή

09:05-09:50

 

33

Χατζησπύρου Χρυσούλα

     

34

Χιώτη Δήμητρα

Τετάρτη

10:00-10:45