Ώρες ενημέρωσης γονέων

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες

Σας γνωστοποιούμε ότι οι καθηγητές του σχολείου για το Σχ. έτος 2017-2018 είναι στη διάθεσή σας να σας ενημερώνουν για την πρόοδο και τη διαγωγή των παιδιών σας. Όμως για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας οι καθηγητές θα δέχονται σύμφωνα με τις παρακάτω ημέρες και ώρες. Παρακαλείσθε πριν έρθετε στο σχολείο για ενημέρωση από τους καθηγητές  να τηλεφωνείτε στο τηλ. 2510223697 για τυχόν αλλαγές στο ωρολόγιο πρόγραμμα. 

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

1η ημέρα

2η ημέρα

1

Ακιόζογλου Αναστασία

Δευτέρα

Τετάρτη

4η ώρα  10:55 - 11:35

4η ώρα  10:55 - 11:35

2

Ασλανίδης Αναστάσιος

Τρίτη

Τετάρτη

2η ώρα    9:05 -  9:50

5η ώρα  11:45 - 12:25

3

Βολτέα Αθηνά

Τρίτη

Τετάρτη

5η ώρα  11:45 - 12:25

4η ώρα  10:55 - 11:35

4

Γιακουμάκη Μαρία

Δευτέρα

Πέμπτη

3η ώρα  10:00 - 10:45

3η ώρα  10:00 - 10:45

5

Γιωτόπουλος Δημήτριος

Παρασκευή

 

2η ώρα    9:05 -  9:50

 

6

Γλαβίνα Αικατερίνη

Δευτέρα

Τετάρτη

5η ώρα  11:45 - 12:25

2η ώρα    9:05 -  9:50

7

Γραμματικού Αικατερίνη

Πέμπτη

Παρασκευή

4η ώρα  10:55 - 11:35

2η ώρα    9:05 -  9:50

8

Ευθυκράτη Αναστασία

Δευτέρα

Τρίτη

6η ώρα  12:35 - 13:15

4η ώρα  10:55 - 11:35

9

Καραγιαννακίδης Νικόλαος

Πέμπτη

Παρασκευή

3η ώρα  10:00 - 10:45

2η ώρα    9:05 -  9:50

10

Καραλιόλιου Σταυρούλα

Δευτέρα

Τρίτη

2η ώρα    9:05 -  9:50

2η ώρα    9:05 -  9:50

11

Καρανταγλή Αθηνά

Δευτέρα

Τρίτη

4η ώρα  10:55 - 11:35

2η ώρα    9:05 -  9:50

12

Καψαλιάρη Ελένη

Πέμπτη

 

3η ώρα  10:00 - 10:45

 

13

Κολοβού Λαμπρινή

Τρίτη

Παρασκευή

4η ώρα  10:55 - 11:35

5η ώρα  11:45 - 12:25

14

Κουσλόγλου Εμμανουήλ

Τρίτη

Τετάρτη

3η ώρα  10:00 - 10:45

3η ώρα  10:00 - 10:45

15

Κωστίνου Σοφία

Τετάρτη

Παρασκευή

3η ώρα  10:00 - 10:45

3η ώρα  10:00 - 10:45

16

Μιχαηλίδου Ευλαμπία

Τετάρτη

Πέμπτη

3η ώρα  10:00 - 10:45

4η ώρα  10:55 - 11:35

17

Μότσανου Χαρίκλεια -Ελένη

Πέμπτη

Παρασκευή

4η ώρα  10:55 - 11:35

2η ώρα    9:05 -  9:50

18

Μπαλουκίδης Σπυρίδων

Δευτέρα

 

2η ώρα    9:05 -  9:50

 

19

Νάτσιος Ιωάννης

Τρίτη

 

3η ώρα  10:00 - 10:45

 

20

Νικούδης Απόστολος

Πέμπτη

Παρασκευή

2η ώρα    9:05 -  9:50

3η ώρα  10:00 - 10:45

21

Νταβέλα Αναστασία

Δευτέρα

Τρίτη

3η ώρα  10:00 - 10:45

2η ώρα    9:05 -  9:50

22

Ντεμηρούδη Σωτηρία

Δευτέρα

Πέμπτη

2η ώρα    9:05 -  9:50

2η ώρα    9:05 -  9:50

23

Οβαλιάδου Αναστασία

Παρασκευή

 

3η ώρα  10:00 - 10:45

 

24

Παγκάλου Θεοδώρα

Τετάρτη

Παρασκευή

4η ώρα  10:55 - 11:35

4η ώρα  10:55 - 11:35

25

Παπαγεωργίου Ιωάννης

Δευτέρα

 

5η ώρα  11:45 - 12:25

 

26

Παπαγιάννη Μαρία

Παρασκευή

 

3η ώρα  10:00 - 10:45

 

27

Παπαδοπούλου Χαρίκλεια

Τρίτη

 

4η ώρα  10:55 - 11:35

 

28

Παπαναστασίου Μαρία

Τρίτη

Πέμπτη

5η ώρα  11:45 - 12:25

2η ώρα    9:05 -  9:50

29

Πατσίδης Δημήτριος

Τρίτη

 

5η ώρα  11:45 - 12:25

 

30

Πεϊνηρτζής Βασίλειος

Δευτέρα

Τρίτη

4η ώρα  10:55 - 11:35

3η ώρα  10:00 - 10:45

31

Τσιώτη Μάρθα

Τρίτη

Πέμπτη

4η ώρα  10:55 - 11:35

3η ώρα  10:00 - 10:45

32

Τοραμανίδου Μαριάνθη

Τρίτη

Τετάρτη

3η ώρα  10:00 - 10:45

1η ώρα    8:15 -  9:00

33

Σαριβασιλείου Ζωή

Παρασκευή

 

3η ώρα  10:00 - 10:45

 

34

Φερλάντης Ιορδάνης

Πέμπτη

 

4η ώρα  10:55 - 11:35

 

35

Χηαντωνίου Αλέξανδρος

Δευτέρα

Παρασκευή

5η ώρα  11:45 - 12:25

2η ώρα    9:05 -  9:50