Ώρες ενημέρωσης γονέων

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες

Σας γνωστοποιούμε ότι οι καθηγητές του σχολείου για το Σχ. έτος 2019-2020 είναι στη διάθεσή σας να σας ενημερώνουν για την πρόοδο και τη διαγωγή των παιδιών σας. Όμως για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας οι καθηγητές θα δέχονται σύμφωνα με τις παρακάτω ημέρες και ώρες. Παρακαλείσθε πριν έρθετε στο σχολείο για ενημέρωση από τους καθηγητές  να τηλεφωνείτε στο τηλ. 2510223697 για τυχόν αλλαγές στο ωρολόγιο πρόγραμμα.  

Α/Α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΜΑΘΗΜΑ

Η Μ Ε Ρ Ε Σ

1

Ακιόζογλου Αναστασία

Φυσική Αγωγή

Τρίτη

Πέμπτη

3η ώρα  10:00 - 10:45

4η ώρα  10:55 - 11:35

2

Ασλανίδης Αναστάσιος

Μουσική

Δευτέρα

Πέμπτη

3η ώρα  10:00 - 10:45

2η ώρα    9:05 -  9:50

3

Βογιατζίδης Αναστάσιος

Φιλολογικά  Π.Σ

Τρίτη

Παρασκευή

5η ώρα  11:45 - 12:25

4η ώρα  10:55 - 11:35

4

Βοζάνη Βαρβάρα

Θρησκευτικά

Τετάρτη

 

4η ώρα  10:55 - 11:35

 

5

Βολτέα Αθηνά

Χημεία - Γεωγραφία

Δευτέρα

Πέμπτη

5η ώρα  11:45 - 12:25

5η ώρα  11:45 - 12:25

6

Γαμβρέλλη Θωμαή

Αγγλικά

Τρίτη

 

3η ώρα  10:00 - 10:45

 

7

Γιακουμάκη Μαρία

Φιλολογικά

Τρίτη

Πέμπτη

5η ώρα  11:45 - 12:25

3η ώρα  10:00 - 10:45

8

Γιωτόπουλος Δημήτριος

Πληροφορική

Πέμπτη

 

4η ώρα  10:55 - 11:35

 

9

Γκιουλέκα Αλεξάνδρα

Μαθηματικά Τ.Ε

Τετάρτη

 

4η ώρα  10:55 - 11:35

 

10

Γλαβίνα Αικατερίνη

Φιλολογικά

Δευτέρα

Τετάρτη

2η ώρα  9:05 -  9:50

2η ώρα  9:05 -  9:50

11

Γραμματικού Αικατερίνη

Μαθηματικά - Φυσική

Δευτέρα

Πέμπτη

3η ώρα  10:00 - 10:45

3η ώρα  10:00 - 10:45

12

Δουκίδης Χαράλαμπος

Τεχνολογία

Πέμπτη

 

1η ώρα  8:15 - 9:00

 

13

Ευθυκράτη Αναστασία

Φιλολογικά

Δευτέρα

Πέμπτη

4η ώρα  10:55 - 11:35

4η ώρα  10:55 - 11:35

14

Ζάχαρης Πλάτων

Μαθηματικά - Φυσική Π.Σ

Τρίτη

Τετάρτη

3η ώρα  10:00 - 10:45

4η ώρα  10:55 - 11:35

15

Καλλιντέρη Μαρίνα

Χημεία - Βιολογία Π.Σ

Πέμπτη

 

5η ώρα  11:45 - 12:25

 

16

Καμπουρίδης Γεώργιος

Φυσική Αγωγή

Τετάρτη

 

2η ώρα  9:05 -  9:50

 

17

Καραγιαννακίδης Νικόλαος

Φιλολογικά

Τετάρτη

Πέμπτη

4η ώρα  10:55 - 11:35

4η ώρα  10:55 - 11:35

18

Κατσούπη Ξανθίππη

Φιλολογικά  Τ.Ε

Δευτέρα

Τετάρτη

2η ώρα  9:05 -  9:50

2η ώρα  9:05 -  9:50

19

Κολοβού Λαμπρινή

Φιλολογικά

Δευτέρα

Τρίτη

4η ώρα  10:55 - 11:35

4η ώρα  10:55 - 11:35

20

Κουσλόγλου Εμμανουήλ

Φυσική

Δευτέρα

Τρίτη

4η ώρα  10:55 - 11:35

3η ώρα  10:00 - 10:45

21

Κωστίνου Σοφία

Αγγλικά

Τρίτη

Παρασκευή

4η ώρα  10:55 - 11:35

3η ώρα  10:00 - 10:45

22

Μασάδη Μαρία

Γαλλικά

Τετάρτη

 

3η ώρα  10:00 - 10:45

 

23

Μιχαηλίδου Ευλαμπία

Θρησκευτικά

Δευτέρα

Πέμπτη

3η ώρα  10:00 - 10:45

3η ώρα  10:00 - 10:45

24

Νάτσιος Ιωάννης

Θρησκευτικά

Παρασκευή

 

5η ώρα  11:45 - 12:25

 

25

Νικολόπουλος Σταύρος

Φυσική - Χημεία-Βιολογία- Γεωγραφία  Τ.Ε

Δευτέρα

Τετάρτη

2η ώρα  9:05 -  9:50

3η ώρα  10:00 - 10:45

26

Νικούδης Απόστολος

Μαθηματικά - Φυσική

Τετάρτη

Πέμπτη

4η ώρα  10:55 - 11:35

4η ώρα  10:55 - 11:35

27

Νταβέλα Αναστασία

Φιλολογικά

Τρίτη

Τετάρτη

3η ώρα  10:00 - 10:45

3η ώρα  10:00 - 10:45

28

Οβαλιάδου Αναστασία

Βιολογία

Παρασκευή

 

5η ώρα  11:45 - 12:25

 

29

Παγκάλου Θεοδώρα

ΚΟΙΠΑ - Ιστορία

Δευτέρα

Πέμπτη

4η ώρα  10:55 - 11:35

3η ώρα  10:00 - 10:45

30

Παπαγιάννη Μαρία

Οικιακή Οικονομία

Παρασκευή

 

4η ώρα  10:55 - 11:35

 

31

Παπαδοπούλου Δέσποινα

Φιλολογικά  Π.Σ

Τρίτη

Παρασκευή

5η ώρα  11:45 - 12:25

4η ώρα  10:55 - 11:35

32

Παπαναστασίου Μαρία -Χρυσή

Γερμανικά

Τρίτη

Τετάρτη

4η ώρα  10:55 - 11:35

3η ώρα  10:00 - 10:45

33

Πεϊνηρτζής Βασίλειος

Μαθηματικά

Δευτέρα

 

3η ώρα  10:00 - 10:45

 

34

Σταυράκης Σταύρος

Ιστορία

Τρίτη

 

5η ώρα  11:45 - 12:25

 

35

Ταουκτσή Μαρία

Αγγλικά

Τρίτη

 

4η ώρα  10:55 - 11:35

 

36

Τοραμανίδου Μαριάνθη

Πληροφορική

Τρίτη

Τετάρτη

1η ώρα  8:15 - 9:00

4η ώρα  10:55 - 11:35

37

Φερλάντης Ιορδάνης

Καλλιτεχνικά

Δευτέρα

 

4η ώρα  10:55 - 11:35

 

38

Χατζηαντωνίου Αλέξανδρος-Ελευθ.

Τεχνολογία

Τετάρτη

Πέμπτη

4η ώρα  10:55 - 11:35

3η ώρα  10:00 - 10:45

39

Λώλος Ιωάννης

Φιλολογικά  Τ.Ε

Τετάρτη

Παρασκευή

5η ώρα  11:45 - 12:25

2η ώρα   9:05 -  9:50