Προσωπικό

Σχ. έτος 2013-14

teather 537x480

Διευθυντής:
Ράπτης Δήμος Μαθηματικός
Υποδιευθυντές: Μαντζούφας Ηλίας Γεωλόγος
  Νταβέλα Αναστασία Φιλόλογος
Γραμματέας: Καλοκάρδη Δήμητρα  

 

Κ α θ η γ η τ έ ς

 

Θεολόγοι - ΠΕ01

Βιολόγοι - ΠΕ04.04

Κοινωνιολόγοι - ΠΕ10

Μιχαηλίδου Ευλαμπία

Οβαλιάδου Αναστασία

Παγκάλου Θεοδώρα

Παπαδοπούλου Θεοπούλα

 

 

 

Γεωλόγοι - ΠΕ04.05

 

Φιλόλογοι - ΠΕ02

Μαντζούφας Ηλίας

Φυσικ. Αγωγής - ΠΕ11

Γιακουμάκη Μαρία

 

Ακιόζογλου Αναστασία

Γλαβίνα Αικατερίνη

 

Γλυκοπούλου Βικτωρία

Καραγιαννακίδης Νικόλαος

Γαλλικών - ΠΕ05

 

Κατσαβού Ελένη

Αρμάγου Αλεξάνδρα

Οικιακής

Καψαλιάρη Ελένη

Αυγερινού Ειρήνη

       Οικονομίας - ΠΕ15

Κολοβού Λαμπρινή

Καλαμπούκα Παναγιώτα

Παπαγιάννη Μαρία

Νταβέλα Αναστασία

   
 

Αγγλικών - ΠΕ06

 

Μαθηματικοί - ΠΕ03

Κωστίνου Σοφία

Μουσικής - ΠΕ16.01

Γραμματικού Αικατερίνη

Μπαντέμη Χριστίνα

Ασλανίδης Αναστάσιος

Κουτζούμης Εμμανουήλ

   

Νικούδης Απόστολος

 

Τεχνολογίας - ΠΕ17.01

Ράπτης Δήμος

Γερμανικών - ΠΕ07

Κώτσιου Κωνσταντίνος

 

Παπαναστασίου Μαρία

Χατζηαντωνίου Αλέξανδρος

Φυσικοί - ΠΕ04.01

Σταυράκης Σταύρος

 

Κουσλόγλου Εμμανουήλ

   
   

Πληροφορικής - ΠΕ19

 

Καλλιτεχνικών - ΠΕ08

Γιωτόπουλος Δημήτριος

Χημικοί - ΠΕ04.02

Φερλάντης Ιορδάνης

Τοραμανίδου Μαριάνθη

Βολτέα Αθηνά

   
     

 Σχ. έτος 2014-15

IMG 8851 800x533

Διευθυντής:
Ράπτης Δήμος Μαθηματικός
Υποδιευθυντές: Μαντζούφας Ηλίας Γεωλόγος
  Νταβέλα Αναστασία Φιλόλογος
Γραμματέας: Καλοκάρδη Δήμητρα  

 

Κ α θ η γ η τ έ ς

 

Θεολόγοι - ΠΕ01

 

Κοινωνιολόγοι - ΠΕ10

Βοζάνη Βαρβάρα

Βιολόγοι - ΠΕ04.04

Παγκάλου Θεοδώρα

Μιχαηλίδου Ευλαμπία

Οβαλιάδου Αναστασία  
 

 

 

Φιλόλογοι - ΠΕ02

Γεωλόγοι - ΠΕ04.05

Φυσικ. Αγωγής - ΠΕ11

Γερακίνη Αλεξάνδρα

Μαντζούφας Ηλίας

Ακιόζογλου Αναστασία

Γιακουμάκη Μαρία

 

Γλυκοπούλου Βικτωρία

Γιαννέστρα Ευτέρπη

Γαλλικών - ΠΕ05

 

Γλαβίνα Αικατερίνη

Αρμάγου Αλεξάνδρα

Οικιακής

Δήμου Σταυρούλα

Αυγερινού Ειρήνη

        Οικονομίας- ΠΕ15

Κολοβού Λαμπρινή

 

Παπαγιάννη Μαρία

Νταβέλα Αναστασία

   
Παπαδοπούλου Ελένη
Αγγλικών - ΠΕ06  
 

Αλιατάκη Ελένη

Μουσικής - ΠΕ16.01

Μαθηματικοί - ΠΕ03

Κωστίνου Σοφία

Ασλανίδης Αναστάσιος

Γραμματικού Αικατερίνη

 

 

Νικούδης Απόστολος

   

Πεϊνηρτζής Βασίλειος

Γερμανικών - ΠΕ07

Τεχνολογίας - ΠΕ17.01

Ράπτης Δήμος

Παπαναστασίου Μαρία

Χατζηαντωνίου Αλέξανδρος 

 

Σταυράκης Σταύρος

 

Φυσικοί - ΠΕ04.01

 

 

Κουσλόγλου Εμμανουήλ

  Πληροφορικής - ΠΕ19
  Καλλιτεχνικών - ΠΕ08

Γιωτόπουλος Δημήτριος

Χημικοί - ΠΕ04.02

Φερλάντης Ιορδάνης

Τοραμανίδου Μαριάνθη

Βολτέα Αθηνά

 

 

 Σχ. έτος 2015-16

prosopiko2015

Διευθυντής:

Κιλικιάν Παναγιώτης

Φυσικής Αγωγής

Υποδιευθυντές:

Νταβέλα Αναστασία

Φιλόλογος

 

Ασλανίδης Αναστάσιος

Μουσικός

 

Κ α θ η γ η τ έ ς

 

Θεολόγοι - ΠΕ01

 

Φυσικ. Αγωγής - ΠΕ11

Λιάμτσου Ευθαλία

Βιολόγοι - ΠΕ04.04

Ακιόζογλου Αναστασία

Μιχαηλίδου Ευλαμπία

Οβαλιάδου Αναστασία

Κιλικιάν Παναγιώτης 
    Παντελής Δημήτριος

Φιλόλογοι - ΠΕ02

Γεωλόγοι - ΠΕ04.05


Γερακίνη Αλεξάνδρα

Μαντζούφας Ηλίας

Τεχνολογίας - ΠΕ12.04

Γιακουμάκη Μαρία

 

Κοντέλης Αναστάσιος

Γλαβίνα Αικατερίνη

Γαλλικών - ΠΕ05

 

Ευθυκράτη Αναστασία

Μελισσοπούλου Αμαλία 

Οικιακής

Καραγιαννακίδης Νικόλαος

 

       Οικονομίας- ΠΕ15

Κολοβού Λαμπρινή

 Αγγλικών - ΠΕ06

Παπαγιάννη Μαρία

Νταβέλα Αναστασία

Κωστίνου Σοφία  
 

Νικολάου Δέσποινα

 
  Χιώτη Δήμητρα

Μουσικής - ΠΕ16.01

Μαθηματικοί - ΠΕ03

  

Ασλανίδης Αναστάσιος

Γραμματικού Αικατερίνη

 Γερμανικών - ΠΕ07  

Νικούδης Απόστολος

Παπαναστασίου Μαρία   

Πεϊνηρτζής Βασίλειος

Σταυράκης Σταύρος

Τεχνολογίας - ΠΕ17.01

 

 

Χατζηαντωνίου Αλέξανδρος

 

Καλλιτεχνικών - ΠΕ08

 

Φυσικοί - ΠΕ04.01

Φερλάντης Ιορδάνης   

Κουσλόγλου Εμμανουήλ

 

Πληροφορικής - ΠΕ19

 

Κοινωνιολόγοι - ΠΕ10

Γιωτόπουλος Δημήτριος

Χημικοί - ΠΕ04.02

Παγκάλου Θεοδώρα

Τοραμανίδου Μαριάνθη

Βολτέα Αθηνά

   

 

Γραμματέας:

Καλοκάρδη Δήμητρα

 

 Σχ. έτος 2016-17

teather 537x480

Διευθυντής:

Κιλικιάν Παναγιώτης

Φυσικής Αγωγής

Υποδιευθυντές:

Νταβέλα Αναστασία

Φιλόλογος

 

Ασλανίδης Αναστάσιος

Μουσικός

 

Κ α θ η γ η τ έ ς

 

Θεολόγοι - ΠΕ01

 

Φυσικ. Αγωγής - ΠΕ11

Βοζάνη Βαρβάρα

Βιολόγοι - ΠΕ04.04

Ακιόζογλου Αναστασία

Μιχαηλίδου Ευλαμπία

Οβαλιάδου Αναστασία

Κιλικιάν Παναγιώτης
    Παντελής Δημήτριος

Φιλόλογοι - ΠΕ02

Γεωλόγοι - ΠΕ04.05

 

Γιακουμάκη Μαρία

Μαντζούφας Ηλίας

Τεχνολογίας - ΠΕ12.04

Γλαβίνα Αικατερίνη

 

Κοντέλης Αναστάσιος

Ευθυκράτη Αναστασία

Γαλλικών - ΠΕ05

 

Καραγιαννακίδης Νικόλαος

Τσακμάκη Άννα Μαρία

Οικιακής

Κολοβού Λαμπρινή  

   Οικονομίας- ΠΕ15

Κουτσουράκης Εμμανουήλ

Αγγλικών - ΠΕ06

Παπαγιάννη Μαρία

Νταβέλα Αναστασία

Κωστίνου Σοφία  
  Χιώτη Δήμητρα

Μουσικής - ΠΕ16.01

Μαθηματικοί - ΠΕ03

 

Ασλανίδης Αναστάσιος

Γραμματικού Αικατερίνη

Γερμανικών - ΠΕ07  

Νικούδης Απόστολος

Παπαναστασίου Μαρία  

Πεϊνηρτζής Βασίλειος

Σταυράκης Σταύρος

Τεχνολογίας - ΠΕ17.01

   

Χατζηαντωνίου Αλέξανδρος

 

Καλλιτεχνικών - ΠΕ08

 

Φυσικοί - ΠΕ04.01

Φερλάντης Ιορδάνης  

Κουσλόγλου Εμμανουήλ

 

Πληροφορικής - ΠΕ19

 

Κοινωνιολόγοι - ΠΕ10

Γιωτόπουλος Δημήτριος

Χημικοί - ΠΕ04.02

Παγκάλου Θεοδώρα

Τοραμανίδου Μαριάνθη

Βολτέα Αθηνά

   
     

Φιλόλογοι - ΠΕ02.50

Μαθηματικοί - ΠΕ03.50 Φυσικοί ΠΕ04.01.50

Μπακαρού Αγορούλα

Χατζησπύρου Χρυσούλα

Λεσπουρίδου Ελισάβετ

Φλώρου Χριστίνα

     

Γραμματέας:

Καλοκάρδη Δήμητρα

 

 Σχ. έτος 2017-18

Διευθυντής:

Ράπτης Δήμος

Μαθηματικός

Υποδιευθυντές:

Ασλανίδης Αναστάσιος

Μουσικός

 

Τοραμανίδου Μαριάνθη

Πληροφορικός

 

Κ α θ η γ η τ έ ς 

 

 

Θεολόγοι - ΠΕ01

Φυσικοί - ΠΕ04.01

Κοινωνιολόγοι - ΠΕ10

Μιχαηλίδου Ευλαμπία

Κουσλόγλου Εμμανουήλ

Παγκάλου Θεοδώρα

Νάτσιος Ιωάννης

 

 
 

Χημικοί - ΠΕ04.02

Φυσικ. Αγωγής - ΠΕ11

 

Βολτέα Αθηνά

Ακιόζογλου Αναστασία

Φιλόλογοι - ΠΕ02

 

Παπαγεωργίου Ιωάννης

Γιακουμάκη Μαρία

Βιολόγοι - ΠΕ04.04

 

Γλαβίνα Αικατερίνη

Οβαλιάδου Αναστασία

Οικιακής

Ευθυκράτη Αναστασία

 

   Οικονομίας- ΠΕ15

Καραγιαννακίδης Νικόλαος

Γαλλικών - ΠΕ05

Παπαγιάννη Μαρία

Καψαλιάρη Ελένη

Πατσίδης Δημήτριος

 

Κολοβού Λαμπρινή

 

Μουσικής - ΠΕ16.01

Νταβέλα Αναστασία

Αγγλικών - ΠΕ06

Ασλανίδης Αναστάσιος

 

Κωστίνου Σοφία

 
 

Μπαντέμη Χριστίνα

Τεχνολογίας - ΠΕ17.01

Μαθηματικοί - ΠΕ03

 

Παπαδοπούλου Χαρίκλεια

Γραμματικού Αικατερίνη

Γερμανικών - ΠΕ07

Χατζηαντωνίου Αλέξανδρος

Νικούδης Απόστολος

Παπαναστασίου Μαρία

 

Πεϊνηρτζής Βασίλειος

 

Πληροφορικής - ΠΕ19

Ράπτης Δήμος

Καλλιτεχνικών - ΠΕ08

Γιωτόπουλος Δημήτριος

 

Φερλάντης Ιορδάνης

Τοραμανίδου Μαριάνθη

 

 

 

Φιλόλογοι - ΠΕ02.50

Μαθηματικοί - ΠΕ03.50

Φυσικοί ΠΕ04.01.50

Καραλιόλιου Σταυρούλα

Ντεμηρούδη Σωτηρία

Καρανταγλή Αθηνά

Μότσανου Χαρίκλεια- Ελένη

Μπαλουκίδης Σπυρίδων

     

Γραμματέας:

Καλοκάρδη Δήμητρα