Συγκέντρωση και διανομή τροφίμων

Θέμα: Συγκέντρωση και διανομή τροφίμων.

Αγαπητοί  γονείς και  κηδεμόνες  των μαθητών και των μαθητριών  μας, σας  ενημερώνουμε ότι  με την δική σας αγάπη και βοήθεια σε τρόφιμα και είδη ένδυσης, καθώς επίσης και την  γενναία  συμπαράσταση  συμπολιτών μας  σε τρόφιμα, οι οποίοι επιθυμούν την ανωνυμία τους, συγκεντρώθηκαν  ικανές ποσότητες τροφίμων και ειδών ένδυσης στο Σχολείο μας , τα οποία διανεμήθηκαν στις 7 και 8 /4/2015  σε  20 οικογένειες   μαθητών μας, που βρίσκονται σε οικονομική δυσκολία.

Εκ μέρους των οικογενειών αυτών  και  όλης της σχολικής  κοινότητας, νοιώθουμε την ανάγκη να εκφράσουμε τις ευχαριστίες μας σε όλους όσους  μας βοήθησαν.

Ευχόμαστε  σε όλους τους μαθητές και τις μαθήτριές μας, τους γονείς και τους κηδεμόνες  τους, και σε  όλους  τους μαθητές και μαθήτριες της πόλης μας και στους γονείς τους

Καλό Πάσχα

Και Καλή  Ανάσταση.